Please Wait...

Изделия из полипропилена

Компанія ТОВ «Химпластпак» – виробниче підприємство, яке виробляє широкий асортимент виробів з полімерів. Це і поліпропіленові контейнери для харчових продуктів, упаковка для рибних пресервів, поліетиленові каністри та ємності як для миючих і косметичних засобів, так і для харчових продуктів.

Також пропонуємо широкий спектр товарів господарського призначення: пластикові відра, горщики для квітів, ящики з поліетилену і поліпропілену і багато іншого. У нашому виробничому парку є велика кількість різноманітних термопластавтоматів і екструзійних машин для виготовлення виробів методами лиття під тиском і екструзії з роздуванням.

Приймаємо замовлення на виготовлення виробів, як з використанням нашої оснащення, так і з використанням пресформ замовника. На всю вироблену продукція видаються гігієнічні висновки та сертифікати якості. При виробництві всього асортимент ми використовуємо виключно первинне полімерне сировину (поліетилен, поліпропілен) провідних світових виробників.

  • Поліпропіленові контейнера ємністю від 0,5 л до 20 л
  • Упаковка з поліпропілену для рибних пресервів, маринованих овочів, морозива, майонезів та інших харчових продуктів
  • Поліпропіленова тара для упаковки фарб і будівельних сумішей (відра з кришкою)
  • Поліетиленові та поліпропіленові вироби господарського призначення (відра, квіткові горщики, компоненти сантехнічних виробів
  • Каністри з поліетилену як для харчової промисловості так і для розливу миючих, знезаражувальних для чищення та інших речовин ємністю від 300 мл до 100 літрів.
  • Видув флаконів і бульбашок для потреб косметичних і фармацевтичних галузей